Start arrow Informacja o firmie
niedziela, 25 październik 2020
WEISER - Technika Grzewcza
Informacja o firmie
  • Firma WEISER Technika Grzewcza jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym od 2002 roku na rynku instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych. Doświadczenie zaczęliśmy zdobywać o wiele wcześniej, bo już od 1997 roku, pod okiem dwóch najlepszych fachowców z branży na lokalnym rynku, a mianowicie Marka Baranowskiego i Romana Pospiesznego - (obaj ponad 30 lat związani z branżą!!).
  • W oparciu o posiadaną wiedzę i umiejętności naszym zamiarem było stworzenie firmy budowlanej, która będzie się wyróżniała spośród podobnych firm w Polsce. Technologie, materiały i rozwiązania techniczne, które stosujemy okazały się trafne. Spowodowały, że podnieśliśmy dzięki temu poprzeczkę dla innych firm, a tym samym staliśmy się konkurencyjni pod względem jakości wykonywanych prac a także cen.
  • Dzięki rzetelności i jakości oferowanych usług zyskaliśmy uznanie nawet najbardziej wymagających klientów. Zadowolenie inwestora, które jest mottem przewodnim firmy daje nam dużo nieukrywanej satysfakcji, a jednocześnie możliwość rozwoju i rozbudowy .
  • W roku 2003 właściciel firmy postanowił uruchomić placówkę sprzedażową. Powstała ona we Wronkach przy ul. Powstańców Wlkp. 6 i funkcjonuje do dziś jako sklep objęty patronatem Firmy Usługowo-Handlowej WEISER Technika Grzewcza.
  • Wykwalifikowana obsługa, doskonałe zaplecze towarowe powoduje, że klienci szybko przekonali się do zakupów w nowo otwartym punkcie. Pokazaliśmy, że dzięki dobrej logistyce, dostępności towarowej i doskonałym cenom za oferowane towary, możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
WEISER TECHNIKA GRZEWCZA – INSTALACJE TO NASZA PASJA

Mariusz Baranowski

« wstecz
Czy wiesz, że...
Weiser Technika Grzewcza wykonuje instalacje grzewcze, sanitarne, solarne i gazowe.

Więcej informacji wkrótce ...